Gizlilik

Site’nin kullanımı sırasında girdiğiniz veya herhangi bir şekilde sağladığınız, ad-soyad, posta adresi, e-posta adresi gibi bilgileriniz veya teslim yapılacak kişinin adresi, adı-soyadı gibi üçüncü kişi bilgileri, kredi kartı bilgileri hariç olmak üzere saklanmaktadır. Site’nin kullanımı sırasında girdiğiniz her tür bilgiye sadece tarafınızca ulaşılabilmekte ve bu bilgiler tarafınızca değiştirilebilmektedir.


Kullanıcı, Site’nin kullanımı esnasında sağlamış olduğu ve meryembuyukkardes.com nezdinde tutulan kişisel bilgilerinin (isim, soyadı, unvan, adres, telefon, faks, e- posta vb.), meryembuyukkardes.com tarafından, hizmet ve ürünlerin pazarlanması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, faks veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla Kullanıcı ile irtibat kurulması, hizmet ve ürünlerin tanıtımı, yeni ürünler veya kullanıcının ilgisini çekebileceği düşünülen diğer bilgiler hakkında promosyon niteliğindeki e-postaların gönderilmesi amaçlarıyla kullanılabileceğine muvafakat eder.


meryembuyukkardes.com, Kullanıcı’dan hiçbir şekilde, e-posta veya sms yoluyla kullanıcı adı, kredi kartı bilgileri veya diğer kişisel bilgilerini talep etmemekte olup, Kullanıcı, meryembuyukkardes.com’dan geldiği şeklinde yansıtılabilecek bu tür iletilere cevap vermemelidir.


İşbu Şartlar, Site’nin Kullanıcısı olduğunuz sürece geçerli olacaktır. Ancak, bu Şartların fikri mülkiyete ilişkin belirli hükümleri, gizliliğe ilişkin hükümleri Site’nin Kullanıcısı olmaktan çıkmanız durumunda dahi, Kullanıcı sıfatından bağımsız olarak yürürlükte olmaya devam edecektir.


Kullanıcılar ile Site’ye giren, Site’yi kullanan kişi ve kuruluşlar arasında ortaya çıkabilecek herhangi bir uyuşmazlıkta, meryembuyukkardes.com elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür uyuşmazlıkların çözümünde Adana Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacak, uyuşmazlık Türkiye Cumhuriyet Kanunları'na göre çözülecektir.


Site ile Site kapsamında sunulan hizmetler ve bilgilere ilişkin her tür şikâyet ve itirazlarınızı veya aşağıdaki adrese iletebileceğinizi gibi, meryem@meryembuyukkardes.com’ye ve 0 541 130 71 41 numaralı hatta bildirebilirsiniz. Site’de yer alan herhangi bir unsurun, İşbu Şartlar'ı ihlal ettiği kanaatinde iseniz, İşbu Şartlar’da belirtilen iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Herhangi bir zamanda günlük email gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz email’lerin alt kısmında bulunan “Meryem Büyükkardeş'den e-posta almak istemiyorsanız buraya tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla , kolayca çıkabilirsiniz.


Uzman Klinik Psikolog Meryem Altunbüken Büyükkardeş

Çınarlı mahallesi, Sunar Nuri Çomu İş Merkezi B Blok no:53, 01060 Seyhan/Adana

+9 0 541 130 71 41